KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY OGRÓD W GMINIE BŁAŻOWA ROZSTRZYGNIĘTY
Lubimy oglądać ogrody zgłoszone do konkursu organizowanego przez Agrocentrum i Jerzy Kocój i cieszymy się, że nasza gmina jest zadbana pod tym względem. Komisja wyłoniła zwycięzców: Nagrodę główną i I miejsce otrzymuje Pani Grażyna Żurek z Nowego Borku. II miejsce zajęła Pani Maria Kucz z Futomy. III miejsce zajął Pan Dowiedz się więcej









